zondag 16 december 2018
 
  Home arrow Nieuws arrow Nieuws arrow Uitslag Aaltense Kampioenschappen 2018 + datum prijsuitreiking
template designed by Richard
 
Laatste Nieuws
Meest gelezen
Hoofdmenu
Home
Nieuws
Het bestuur
Reglement
Competitie
Downloads
Sponsoren
Adressen
Gastenboek
Links
Zoeken...
Advertisement
Uitslag Aaltense Kampioenschappen 2018 + datum prijsuitreiking PDF Afdrukken E-mail
               
  Prijswinnaars zijn met een ster voor hun naam aangegeven en zijn van harte uitgenodigd om hun prijs maandag 10 december om 20:00 bij Schepersveld op te komen halen.
               
  Hoofdklasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 J. Ebbers De Aanleg 1 597 15    
* 2 G. Boomkamp HSV 1 595 23    
* 3 W. Hoogantink WTM 1 595 20    
  4 J. Bauhuis De Aanleg 1 595 15    
  5 J. te Paske De Aanleg 1 594 10    
  6 W. Lensink Jong Gelre 1 593 21    
  7 J. Nijman WTM 1 592 15    
  8 J. Ormel HSV 1 592 15    
  9 D. Jansink HSV 1 590 15    
  10 A. Rutgers HSV 1 590 9    
  11 H. Grievink Grensschutters 1 589 11    
  12 G. Grievink Treffer 1 588 11    
  13 E.Jentink Jong Gelre 1 587 12    
  14 W. van Eerden Jong Gelre 1 587 10    
  15 A. Prinsen Grensschutters 1 586 15    
  16 G. van Eerden Treffer 2 584 18    
  17 C. Hoftijzer Atlantic 1 584 17    
  18 W. Berendsen De Aanleg 1 584 6    
  19 G. Buizert WTM 1 582 8    
               
  A-Klasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 John Ruesink Diana 1 591 13    
* 2 M. Grievink Grensschutters 1 591 11    
* 3 H. Stemerdink WTM 1 591 7    
  4 R. te Grotenhuis HSV 1 590 12    
  5 W. Somsen Ons Genoegen 587 5    
  6 H. Beijers WTM 1 584 10    
  7 W. Prinsen Ons Genoegen 584 9    
  8 W. Kobus Ons Genoegen 2 583 12    
  9 M. Hoftijzer Treffer 1 582 10    
  10 C. ter Bogt Treffer 1 579 11    
  11 J. van Eerden Treffer 2 577 12    
  12 R. Wopereis Zieuwent 1 576 6    
  13 A. Kobus Ons Genoegen 575 7    
  14 H. Esselink Atlantic 1 573 3    
  15 H. te Kloeze Dale West 1 572 6    
  16 G. Bruggink HSV 5 570 5    
               
  B-klasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 G. Stortelers WTM 3 591 18    
* 2 J. Obbink Ons Genoegen 1 590 9    
* 3 H. Bauhuis Ons Genoegen 1 585 4    
  4 J. Koks De Aanleg 4 581 6    
  5 F. Slootmans De Aanleg 6 581 3    
  6 J. Koskamp Grensschutters 580 12    
  7 H. Rosman WTM 2 580 11    
  8 Patrick te Paske De Aanleg 6 578 8    
  9 Jan Ruesink Diana 1 576 7    
  10 G.J. Heusinkveld Grensschutters 576 6    
  11 H. Prinsen Ons Genoegen 2 575 13    
  12 R. Assink Atlantic 2 575 7    
  13 W. Wisselink Treffer 2 572 9    
  14 J.W. Klein Hesselink Jong Gelre 2 571 6    
  15 J. Holdampf WTM 2 571 6    
  16 M. Obbink Ons Genoegen 8 571 5    
  17 H. Nusselder HSV 5 568 10    
  18 J. Sprenkelder Zieuwent 1 567 10    
  19 J. Rensink HSV 5 567 5    
  20 W. Klein Wolterink Jong Gelre 1 566 8    
  21 R. te Lintum WTM 2 565 8    
  22 J. de Bree Ons Genoegen 565 7    
  23 H. te Winkel Atlantic 4 564 7    
  24 R. Simmelink Dale West 5 564 6    
  25 Jasper van Eerden Treffer 8 563 8    
  26 D. Houwers Jong Gelre 2 563 4    
  27 R. Koskamp Dale West 5 562 4    
  28 R. Lensink Grensschutters 2 562 4    
  29 H. Houwers Jong Gelre 2 562 3    
  30 D. Raterink Atlantic 1 561 5    
  31 K. Hoftijzer Treffer 6 561 4    
  32 K. Luiten Ons Genoegen 8 561 4    
  33 H. Beerten Zieuwent 1 561 4    
  34 S. Rensink Dale West 5 555 5    
               
               
  C-Klasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 M. Driessen Grensschutters 578 9    
* 2 B. te Beest Atlantic 574 6    
* 3 A. Wensink HSV 5 573 8    
  4 J. Hoenderboom Treffer 8 572 4    
  5 P. Rensink Dale West 5 570 10    
  6 K. Rijks De Aanleg 6 566 3    
  7 J. Assink Ons Genoegen 565 6    
  8 M. te Paske Atlantic 4 563 4    
  9 A. ten Hopen WTM 3 560 8    
  10 S. Rutgers-Navis Treffer 5 560 2    
  11 L. Hinkamp Atlantic 6 559 5    
  12 J. Kuijt Ons Genoegen 558 6    
  13 G. Korten Grensschutters 556 7    
  14 Pascal te Paske De Aanleg 6 556 4    
  15 G.J. Sluiskes Hamiwo 1 553 5    
  16 H. te Paske KSV 2 552 7    
  17 A. Sellink WTM 3 552 4    
  18 H. Klein Hesselink Ons Genoegen 551 6    
  19 G. Rijkens Atlantic 4 551 3    
  20 J. Lammers Ons Genoegen 4 550 7    
  21 B. Rengelink Treffer 5 550 4    
  22 J. Wikkerink Atlantic 6 550 4    
  23 J. Wiggers WTM 3 549 6    
  24 B. te Hennepe Atlantic 6 545 6    
  25 T. Averdonk WTM 3 543 4    
  26 H. Ponds Zieuwent 1 543 1    
  27 E. Boomkamp Atlantic 4 535 5    
  28 J. Blekkink Ons Genoegen 535 3    
               
  D-klasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 M. Hegeman Zieuwent 1 558 6    
* 2 M. Onstenk Zieuwent 1 552 7    
* 3 R. Ebbers Treffer 6 545 5    
  4 M. Heusinkveld Atlantic 6 541 6    
  5 H. Klein Poelhuis Jong Gelre 2 541 2    
  6 L. Cornelissen De Aanleg 4 539 8    
  7 N. Bussink Treffer 8 539 2    
  8 R. Navis Treffer 5 538 7    
  9 H. Arentsen Dale West 9 534 2    
  10 R. Hulzink Atlantic 4 522 2    
  11 J. Lammers Dale West 9 513 7    
               
               
  E-klasse          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 A. Ebbers Jong Gelre 2 544 7    
  2 E. van Eerden Treffer 8 494 2    
  3 L. Brethouwer Treffer 8 328 0    
               
               
  Jeugd          
    Naam Vereniging Score 12+    
* 1 M. Lensink Grensschutters 243 4    
               
               
  5 Kaarten          
    Naam Vereniging Score 12+    
  1 J. Bollen Hamiwo 3 257 0    
               
  Koppel          
    Naam Vereniging Score 12+    
  1 R. Krabben Jong Gelre 573 7    
    W. Lensink          
  2 J. Gijsbertsen Diana 549 8    
    M. Nijenhuis          
  3 I. Gijsbertsen Diana 525 4    
    A. Graven          
 
Volgende >
Wie is ingelogd
mod_vvisit_counterVandaag49
mod_vvisit_counterGisteren111
mod_vvisit_counterDeze week1367
mod_vvisit_counterDeze maand2732
mod_vvisit_counterTotaal528632