woensdag 19 september 2018
 
  Home arrow 5-tal standen
template designed by Richard
 
Laatste Nieuws
Meest gelezen
Open Vizier
Wedstrijdrooster
Wedstrijd uitslagen
5-tal standen
Resultaat schutter
Ranglijst schutters
Ranglijst vereniging
Ere Gallerij
Advertisement
De standen
 
Resultaten passend bij de criteria

Stand in punten



5-tal Eigen score Eigen punten Score tegen Punten tegen
klasse : H
Dale West 11173411560
de Aanleg 11166411610
HSV 11165411590
Grensschutters 11166211632
WTM 11163211602
de Aanleg 21168011724
BSV 11156011674
Jong Gelre 11146011654
klasse : A1
Treffer 11161411530
Ons genoegen 21154411290
Ons genoegen 11154311501
Lintelo 11160211562
Atlantic 11141211372
Treffer 21143111503
Onder ons 11149011584
WTM 21137011664
klasse : A2
HSV 21143411120
Atlantic 21142411270
KSV 11135211222
Diana 21125211252
Veldschutters 11120211362
CSV 11117211062
Dale West 21125011454
Diana 11099011334
klasse : A3
CSV 21137411180
Treffer 41126211122
Treffer 31119211262
WTM 31119210982
HSV 31112211122
Ons genoegen 31112211092
DSV 21097211182
DSV 11099011284
klasse : B1
Grensschutters 21130410940
Dale West 31120411090
DSV 31110410980
Dale West 41095410500
Onder ons 21108011214
Hamiwo 11099011094
Lintelo 21078011064
de Aanleg 31066011194
klasse : B2
DSV 41118410690
Diana 31111410720
Zieuwent 11101210972
Schiller 21089210872
Schiller 11078211042
Ons genoegen 41075210852
Zwaantje 11106011204
Jong Gelre 21071011154
klasse : B3
HSV 41114410890
KSV 21112410820
BSV 21130211212
de Aanleg 41108211082
HSV 51106211062
de Poort 11104211172
Treffer 51100011264
Veldschutters 21078011034
klasse : C1
DSV 556125570
Atlantic 455925480
Dale West 554025350
Onder ons 353624790
de Aanleg 555705612
Lintelo 354805592
Atlantic 353505402
de Poort 247905362
klasse : C2
Treffer 656225490
VSV 154125340
WTM 453724990
Hamiwo 253125090
de Aanleg 654905622
Dale West 653405412
CSV 350905312
Ons genoegen 549905372
klasse : C3
Grensschutters 355125250
Atlantic 654025170
Lintelo 451325090
Hamiwo 31026010534
Jong Gelre 352505512
klasse : D1
KSV 41101410720
de Poort 3106849490
de Aanleg 71061210712
Dale West 71056210472
VSV 254124740
Grensschutters 453525220
KSV 51062010864
VSV 3993010754
Zwaantje 2948010694
klasse : D2
Treffer 81103410350
Treffer 71098210792
BSV 31096210932
VSV 41081211012
Ons genoegen 61050210352
de Aanleg 81048210532
Ons genoegen 71015210452
Dale West 852805552
de Aanleg 948205052
klasse : D3
Treffer 9100649290
de Poort 4103529892
Ons genoegen 898729752
Dale West 10967210022
Dale West 954224770
CSV 451725080
Onder ons 4962010034
Schiller 344204982
de Aanleg 1043305102
Wie is ingelogd
We hebben 18 gasten online
mod_vvisit_counterVandaag244
mod_vvisit_counterGisteren173
mod_vvisit_counterDeze week531
mod_vvisit_counterDeze maand3324
mod_vvisit_counterTotaal512909