zondag 18 november 2018
 
  Home arrow 5-tal standen
template designed by Richard
 
Laatste Nieuws
Meest gelezen
Open Vizier
Wedstrijdrooster
Wedstrijd uitslagen
5-tal standen
Resultaat schutter
Ranglijst schutters
Ranglijst vereniging
Ere Gallerij
Advertisement
De standen
 
Resultaten passend bij de criteria

Stand in punten



5-tal Eigen score Eigen punten Score tegen Punten tegen
klasse : H
de Aanleg 135291035082
HSV 135231034892
Dale West 135021034812
Grensschutters 13494434958
BSV 13488435008
WTM 13488434988
Jong Gelre 13483435078
de Aanleg 234812351010
klasse : A1
Treffer 134741234360
Ons genoegen 13453934443
Lintelo 13470834514
Onder ons 13445734305
Treffer 23445534607
Ons genoegen 23441434378
Atlantic 13433334469
WTM 234180347512
klasse : A2
HSV 234571233210
Atlantic 23402833714
Veldschutters 13398833884
KSV 13391633876
Diana 13335533977
Dale West 23409433908
Diana 23365334169
CSV 133132340010
klasse : A3
CSV 234361233490
WTM 333741033042
Treffer 43364633586
DSV 23353633726
HSV 33348633436
Treffer 33351433728
Ons genoegen 333222336110
DSV 132952338410
klasse : B1
Grensschutters 233551033192
Dale West 33373833234
DSV 33341733395
Dale West 43296732835
Onder ons 23372633176
Lintelo 23311633196
Hamiwo 133172335310
de Aanleg 332882340010
klasse : B2
Schiller 23336832714
Zieuwent 13319832914
DSV 43301832684
Diana 33323632896
Zwaantje 13312632866
Schiller 13296432958
Ons genoegen 43247433408
Jong Gelre 23238433328
klasse : B3
KSV 233161032792
de Poort 13343833444
BSV 23342633306
HSV 53336633376
de Aanleg 43317633156
HSV 43283632906
Treffer 53339433378
Veldschutters 232622330610
klasse : C1
Onder ons 32751826402
Atlantic 32732826652
DSV 52714826842
Atlantic 42747627144
Lintelo 32706427406
Dale West 52681426766
de Poort 22564226998
de Aanleg 527160279310
klasse : C2
de Aanleg 62796827342
Treffer 62778827132
VSV 12740826532
Hamiwo 22710826852
Dale West 62712427136
WTM 42680227228
Ons genoegen 52658227628
CSV 326400273210
klasse : C3
Grensschutters 32777826772
Atlantic 62708626684
Atlantic 52758526412
Jong Gelre 32635526425
KSV 32109520653
WTM 52173421394
Lintelo 42486226665
Hamiwo 325600270810
klasse : D1
KSV 433241231780
VSV 232521031182
de Aanleg 73695836906
Grensschutters 43220831374
KSV 53165631746
de Poort 33151631056
Zwaantje 234662368412
Dale West 731382320010
VSV 330662319110
klasse : D2
Treffer 738351236902
VSV 433141031052
Treffer 831761031142
de Aanleg 83683636908
Dale West 83157630926
Ons genoegen 72956630806
Ons genoegen 63175432188
BSV 330772318710
de Aanleg 929150311212
klasse : D3
CSV 431611229690
de Poort 436651034394
Treffer 930891029612
Dale West 93165729325
Ons genoegen 83035629916
Onder ons 42982529027
de Aanleg 102850429298
Dale West 1029162305010
Schiller 329470363714
Wie is ingelogd
We hebben 2 gasten online
mod_vvisit_counterVandaag59
mod_vvisit_counterGisteren145
mod_vvisit_counterDeze week1534
mod_vvisit_counterDeze maand3128
mod_vvisit_counterTotaal523558