zaterdag 23 maart 2019
 
  Home arrow 5-tal standen
template designed by Richard
 
Laatste Nieuws
Meest gelezen
Open Vizier
Wedstrijdrooster
Wedstrijd uitslagen
5-tal standen
Resultaat schutter
Ranglijst schutters
Ranglijst vereniging
Ere Gallerij
Advertisement
De standen
 
Resultaten passend bij de criteria

Stand in punten



5-tal Eigen score Eigen punten Score tegen Punten tegen
klasse : H
de Aanleg 176472275804
HSV 176422275694
Grensschutters 1758114755712
Dale West 1758014758012
BSV 1756012758014
WTM 175689758717
Jong Gelre 175449758917
de Aanleg 275392761924
klasse : A1
Treffer 175202274564
Lintelo 175151874668
Onder ons 1750412747914
Treffer 2748912750714
Ons genoegen 2745511747215
Atlantic 1744311747015
WTM 274509748717
Ons genoegen 174499748817
klasse : A2
HSV 274702272984
Dale West 2738114733812
Veldschutters 1735514734012
KSV 1734514731512
Diana 1731613737113
Atlantic 2734912735614
Diana 2729110734416
CSV 172185736321
klasse : A3
CSV 274262272394
WTM 373252272194
HSV 3729216728710
Treffer 3726412724614
DSV 2722712728614
Ons genoegen 372648731718
Treffer 472386728920
DSV 171486730120
klasse : B1
Grensschutters 272741972147
Dale West 3731516721110
DSV 3726516721310
Onder ons 2729812719814
de Aanleg 3720912731214
Lintelo 2721511722615
Hamiwo 1720911720915
Dale West 470007720219
klasse : B2
Diana 372822071586
Schiller 2728516718310
Zwaantje 1720116714710
Zieuwent 1719814719712
DSV 4719112718214
Schiller 1719910720916
Jong Gelre 2712510720816
Ons genoegen 470896728620
klasse : B3
de Poort 172701871768
KSV 272101771769
HSV 4719116718210
Treffer 5723315717011
HSV 5721214722312
de Aanleg 4719711721715
BSV 272509722917
Veldschutters 270234721322
klasse : C1
Atlantic 365812264122
Onder ons 366121664148
Atlantic 465531664818
DSV 5651114642110
Dale West 5650312648012
Lintelo 3649810652514
de Poort 261834649820
de Aanleg 564032661322
klasse : C2
de Aanleg 667222065234
Treffer 666521865416
VSV 166261864766
Dale West 6643310647614
Hamiwo 2637810649114
Ons genoegen 564418656516
WTM 464068646916
CSV 364014651820
klasse : C3
Grensschutters 365701664208
Atlantic 665461664068
WTM 565121663298
Atlantic 565251364278
Jong Gelre 3634213635611
KSV 3634811630113
Lintelo 461266644315
Hamiwo 361382642522
klasse : D1
KSV 477712674262
de Poort 369771867808
Grensschutters 469451867908
VSV 2698016680110
KSV 5687814694712
de Aanleg 7739511742114
Dale West 768898692715
VSV 367674700722
Zwaantje 269722747526
klasse : D2
Treffer 776872273846
VSV 471142068546
Treffer 868932067216
Dale West 8684516666810
Ons genoegen 6693914685612
de Aanleg 8743312740716
BSV 3715110725918
Ons genoegen 764286684220
de Aanleg 963630686226
klasse : D3
CSV 467962264324
de Poort 473542069028
Dale West 973581968319
Ons genoegen 867021865368
Treffer 9708916702112
Onder ons 4649011644115
de Aanleg 1065838686620
Dale West 1062788652318
Schiller 360770717528
Wie is ingelogd
We hebben 1 gast online
mod_vvisit_counterVandaag164
mod_vvisit_counterGisteren175
mod_vvisit_counterDeze week1432
mod_vvisit_counterDeze maand4772
mod_vvisit_counterTotaal545742