maandag 21 januari 2019
 
  Home arrow 5-tal standen
template designed by Richard
 
Laatste Nieuws
Meest gelezen
Open Vizier
Wedstrijdrooster
Wedstrijd uitslagen
5-tal standen
Resultaat schutter
Ranglijst schutters
Ranglijst vereniging
Ere Gallerij
Advertisement
De standen
 
Resultaten passend bij de criteria

Stand in punten



5-tal Eigen score Eigen punten Score tegen Punten tegen
klasse : H
de Aanleg 153041652572
HSV 152951652382
Dale West 152531252436
Grensschutters 152438524010
WTM 152446525712
Jong Gelre 152306526112
BSV 152296525612
de Aanleg 252262527216
klasse : A1
Treffer 152051651622
Lintelo 152091251836
Ons genoegen 15178951859
Onder ons 15176951619
Ons genoegen 25167951609
Treffer 251788519210
Atlantic 151477515811
WTM 251472520616
klasse : A2
HSV 251621650232
Veldschutters 150941250696
Atlantic 250861050738
Diana 15047950969
Dale West 251268509710
KSV 150818507710
Diana 250546510012
CSV 149903510515
klasse : A3
CSV 251421650222
WTM 350771649882
DSV 250151050308
HSV 350318504710
Treffer 350316505112
Treffer 450166502612
DSV 149566504712
Ons genoegen 350034506014
klasse : B1
Grensschutters 250411449884
Dale West 350591249996
Lintelo 249861049678
DSV 34998950199
Onder ons 250638500910
Dale West 449317496111
Hamiwo 149786500412
de Aanleg 349626507112
klasse : B2
Diana 350201249436
Zieuwent 149891249466
Schiller 250041049578
DSV 449651049348
Schiller 149748495710
Zwaantje 149658496910
Jong Gelre 249156500412
Ons genoegen 448826500412
klasse : B3
de Poort 150271449724
KSV 249841349535
HSV 550111050018
Treffer 54985949579
BSV 250338498810
de Aanleg 449798498610
HSV 449228493410
Veldschutters 248472499716
klasse : C1
Atlantic 343731442732
Onder ons 344071242364
Atlantic 443981243194
DSV 543381042796
Lintelo 343276438610
Dale West 543266432810
de Aanleg 542832440414
de Poort 240942432114
klasse : C2
de Aanleg 644751243974
Treffer 644451243494
VSV 143941043146
Hamiwo 24288843298
Ons genoegen 54285843528
Dale West 643146433610
WTM 442686430910
CSV 342602434314
klasse : C3
Grensschutters 343991442482
Atlantic 643591242344
WTM 543331241514
Atlantic 54361742666
KSV 34239741929
Jong Gelre 34230742639
Lintelo 440122431611
Hamiwo 340830434616
klasse : D1
KSV 455631853272
de Poort 353551452026
VSV 248821446504
Grensschutters 448391447004
KSV 552818535712
de Aanleg 747458478610
VSV 352074535716
Dale West 747434481214
Zwaantje 248832530718
klasse : D2
VSV 454851652464
Treffer 754711652554
Treffer 853371452066
Ons genoegen 6530810522810
Dale West 847141046498
de Aanleg 852728527412
BSV 351168520112
Ons genoegen 749566523314
de Aanleg 943500471718
klasse : D3
de Poort 452521649044
Ons genoegen 851561450066
Treffer 951171449666
CSV 446931444824
Dale West 952851348657
Onder ons 449767496913
Dale West 1048616505314
de Aanleg 1042944452614
Schiller 343000516320
Wie is ingelogd
We hebben 1 gast online
mod_vvisit_counterVandaag52
mod_vvisit_counterGisteren138
mod_vvisit_counterDeze week52
mod_vvisit_counterDeze maand3191
mod_vvisit_counterTotaal533760